
EPP-150-12
Preklop napajalnikov 100.8W 12V 8.4a 150W w/prisilni zrak
Opis
Srednja vodnjaka EPP - 100 in EPP-150 En-izhodni napajalniki zagotavljajo<0.5W no-load power consumption and high power density in a compact 4" x 2" footprint. The EPP-100 series offers high efficiency of up to 92.5%, and the EPP-150 series offers 93%. These modules feature 90VACdo 264VACUniversal AC vhod, pomožni izhod 12V/0,3A za zunanji DC ventilator, vgrajen - v aktivni funkciji PFC in napajanje - na indikator LED. Zaščita vključujejo kratek stik, preobremenitev, prenapetost in overterMerature. Srednja vodnjaka EPP - 100 in EPP - 150 En-izhodni napajalniki so opremljeni s triletno garancijo.
Lastnosti
- Kompakten odtis 4 "x 2"
- <0.5W no-load power consumption
- Velika gostota moči
- Visoka učinkovitost do 92,5% (EPP-100) ali 93% (EPP-150)
- 90VACdo 264VACUniverzalni vhod AC
- Vgrajena - v aktivni funkciji PFC
- 12V/0,3A Pomožni izhod za zunanji ventilator DC
- Kratek - vezje, preobremenitev, prenapetost in zaščita pred overmaraturo
- 75W brezplačna zračna konvekcija, 100W z 20CFM prisilnim zrakom (EPP-100)
- 100W brezplačna zračna konvekcija, 150W z 20CFM prisilnim zrakom (EPP-150)
- Power - na indikator LED
- 101.6 mm x 50,8 mm x 29 mm dimenzije (L x w x h)
- UL / CUL / TUV / CB / CE potrdila
- 3-letna garancija
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Pomeni dobro |
| Kategorija izdelka: | Preklop napajalnikov |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Preklapljanje zalog |
| Izhodna napetost - kanal 1: | 12 VDC |
| Število izhodov: | 1 izhod |
| Izhodna moč: | 100.8 W, 150 W |
| Odprt okvir/priložen: | Odprt okvir |
| Vhodna napetost: | 90 Vac do 264 VAC, 127 VDC do 370 VDC |
| Izhodni tok - kanal 1: | 8.4 A, 12.5 A |
| Industrija: | Industrijsko |
| Slog pritrditve: | Podvozje |
| Dolžina: | 101,6 mm (4 in) |
| Širina: | 50,8 mm (2 in) |
| Višina: | 28.956 mm (1,14 in) |
| Serija: | EPP-150 |
| Odobritve: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Znamka: | Pomeni dobro |
| Skladnost: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Vhodna frekvenca: | 47 Hz do 63 Hz |
| Izolacijska napetost: | 3 KVAC |
| Ureditev obremenitve: | Regulirano |
| Embalaža: | Obsega |
| Power - Konvekcija: | 100.8 W |
| Power - prisilni zrak: | 150 W |
| Vrsta izdelka: | Preklop napajalnikov |
| Količina tovarniškega paketa: | 72 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Teža enote: | 7.054792 oz |
Priljubljena oznake: EPP-150-12, Kitajska proizvajalci EPP-150-12, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







