
Gw cssrm3.em - n5n7-xx55-1
Bele LED Osram Oslon Square, GW CSSRM3.em
Opis
Oslon® Square GW CSSRM3.EM PETA GENERACIJA Oslonskega kvadrata z izboljšanim vzorcem sevanja in izboljšanimi zmogljivostmi. Najbolj kompaktna visoka - LED moči z dobro znano vrhunsko robustnostjo, visoko zanesljivostjo, dolgo življenjsko dobo in nizko toplotno odpornostjo.
Prijave
- zabava
- Notranja osvetlitev
- zunanja in industrijska razsvetljava
Lastnosti
- Paket: SMT keramični paket s silikonskim lečo
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Barvna temperatura: 2700K - 5700 k
- cri: 80 (min.), 82 (tip.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 3B)
- svetlobni tok: Typ . 301 lm @ 3000 K, 85 stopinj
- svetlobna učinkovitost: tip . 153 lm/w @ 3000 K, 85 stopinj
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 4000 K |
| Svetlobna intenzivnost: | 101 CD |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 320 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 700 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.8 V |
| Ocena moči: | 2 W |
| Dolžina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Višina: | 2,02 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 125 C |
| Serija: | GW CSSRM3.em |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| 3000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED z nizko močjo |
| Del # vzdevke: | GW CSSRM3.EM - N5N7-XX55-1-700-R33 Q65113A5020 |
Priljubljena oznake: gw cssrm3.em - n5n7 - xx55-1, Kitajska GW CSSRM3.EM-N5N7-XX55-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarni
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







