
Lz 7-04 m2pd -0000
Večbarvne LED LED LUXIGEN Multi-Color RGB Amber Cyan Lime
Opis
Oddajalec ploščatih leč LZ7 vsebuje 6 različnih barv LED, ki tesno zapakira v paket z nizkim toplotnim uporom z integriranim steklenim oknom. Dodatek apna PC Amber, Cyana in PC tradicionalnim barvam RGB omogoča bogatejšo in širšo barvno kombinacijo za bolj izpopolnjeno barvno mešanje. Kompaktni 3,4 mm x 3,4 mm LES, nizko profilno paket in stekleno okno, omogoča največjo učinkovitost sklopke v optiko zoom, mešalne palice, lahke cevi in drugo sekundarno optiko. Visokokakovostni materiali, ki se uporabljajo v paketu, so izbrani za povečanje svetlobe in zmanjšanje napetosti, kar ima za posledico monumentalno zanesljivost in vzdrževanje lumena.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Večbarvne LED |
| Omejitve pošiljanja: |
Mouser trenutno ne prodaja tega izdelka v vaši regiji. |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Tribarvne LED |
| Slog pritrditve: | SMD\/SMT |
| Paket \/ primer: | 2828 (7070 metrika) |
| Barva osvetlitve: | Amber, modra, cian, zelena, apna, rdeča |
| Valovna dolžina\/barvna temperatura: | 590 nm, 451 nm, 500 nm, 520 nm, 623 nm |
| Svetlobni tok\/sevalni tok: | 140 LM, 42 LM, 135 LM, 180 LM, 620 LM, 95 LM |
| Ogled kot: | 114 deg |
| Če - naprej tok: | 1 A, 1 A, 1 A, 1 A, 1 A, 1 A |
| VF - napetost naprej: | 3.3 V, 3.05 V, 3.45 V, 3.55 V, 6.1 V, 2.3 V |
| Ocena moči: | 60 W |
| Barva objektiva: | Večbarvna |
| Oblika objektiva: | Okroglo |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Višina: | 1,26 mm |
| Dolžina: | 7 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 125 C |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Vrsta izdelka: | Večbarvne LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z nizko močjo |
| Širina: | 7 mm |
| Del # vzdevke: | Q65113A0601 |
Priljubljena oznake: lz 7-04 m2pd -0000, Kitajska lz 7-04 m2pd -0000 proizvajalci, dobavitelji, tovarniški tovarni
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







