
Gw qslps1.cm - k4lv - xx56-79-1
Φv=120.0 ... 135.0 lm, 3500 K (če=150 ma)
Opis
OSCONIQ® E 3030 GW QSLPS1.CM Ta 6V OSCONIQ E 3030 LED naslovi uporabljajo - primere v različnih splošnih razsvetljavah, vključno z notranjimi in zunanjimi napeljavami, osvetlitvijo območja in žaritvami, kjer je visok pretok ključna zahteva.
Lastnosti
- Paket: Paket White SMT
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Barvna temperatura: 2700K - 6500 k
- cri: 90 (min.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 3B)
- svetleči tok: Typ . 130 lm @ 4000 K
- svetlobna učinkovitost: Typ . 140 lm/w @ 4000 K
- Aplikacija: primerna za splošno osvetlitev
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 1212 (3030 metrika) |
| Barva osvetlitve: | Bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 3500 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 135 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 90 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 150 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 6.19 V |
| Ocena moči: | 930 MW |
| Dolžina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Višina: | 0,6 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Oblika objektiva: | Kvadrat |
| Serija: | GW QSLPS1.cm |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | LED - velika moč |
| 300000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Osconiq |
| Del # vzdevke: | Q65113A8625 |
Priljubljena oznake: gw qslps1.cm - k4lv - xx56 - 79 - 1, Kitajska GW QSLPS1.CM-K4LV-XX56-79-1 proizvajalci, dobavitelji, tovarni
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







