
Gw q9lr35.pm - m5n4-xx51-1
Φv=220 ... 320 lm, 6500 K (če=180 ma)
Opis
OSCONIQ® S 5050 GW Q9LR35.PM Najnovejša različica QFN Cast 5050 LED doda svojo impresivno 5050 linijo - do visoke učinkovitosti v kombinaciji z DLC Premium Lifetime. Ta OSCONIQ s 5050 paket svinčene okvirje prinaša svojo stabilnost robustnosti na drugo raven z vrhunsko zaščito pred korozijo, ki še izboljša primernost za zunanjo profesionalno razsvetljavo.
Prijave
- Notranja osvetlitev
- zunanja in industrijska razsvetljava
Lastnosti
- Paket: Beli paket SMT, barvna razpršena smola
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Barvna temperatura: 1800K - 6500 k
- cri: 70 (min.), R9: -50 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 3B)
- svetleči tok: Typ . 234 lm @ 4000 K
- svetlobna učinkovitost: Typ . 238 lm/w @ 4000 K
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Barva osvetlitve: | Bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 6500 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 220 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 70 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 180 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 5.45 V |
| Dolžina: | 5 mm |
| Širina: | 5 mm |
| Višina: | 0,75 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 105 C |
| Dimenzije leč: | 4,6 mm x 4,6 mm |
| Oblika objektiva: | Kvadrat |
| Serija: | Osconiq S5050 |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| 1500 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Osconiq |
| Tip: | Visoka učinkovitost |
| Del # vzdevke: | Q65113A9319 |
Priljubljena oznake: gw q9lr35.pm - m5n4 - xx51-1, China GW Q9LR35.pm-m5n4-xx51-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarni
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







