
Gw pusra2.hw - s6t2-m4-1
Φ<_sub>P=4.80 ... 5.50 μMol/s (če=700 ma)
Opis
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GW Pusra2.hw Popolnoma nov, nadgrajen visok - LED z najnovejšo tehnologijo čipov AMS OSRAM in novo generacijo optimizirane leče, ki zagotavlja vodilno uspešnost v industriji, vrhunsko robustnost in dolgo življenjsko dobo. Z visoko učinkovitostjo rdečih, ki so na voljo v treh valovnih dolžinah, družina ponuja pet barv za lažje oblikovanje in visoko prilagodljivost za vse potrebe po vrtu.
Prijave
- Kmetijstvo in vrtnarstvo
- zabava
- Notranja osvetlitev
- zunanja in industrijska razsvetljava
Lastnosti
- Paket: SMD epoksi paket s silikonskim objektivom
- ESD: 8 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 3B)
- Typ. Sevanje: 120 stopinj
- sevalni tok ( @ 700MA): Typ . 1168 mw @ 85 stopinj (m3 bin)
- sevalna učinkovitost ( @ 700MA): Typ . 59.0% @ 85 stopinj (m3 bin)
{{0 {
{{0 {
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Barva osvetlitve: | Bela |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 1089 MW |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 700 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.83 V |
| Ocena moči: | 2 W |
| Dolžina: | 3,7 mm |
| Širina: | 3,7 mm |
| Višina: | 2,37 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 125 C |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leče: | Jasno |
| Serija: | P3737 |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| 3000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Osconiq |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Del # vzdevke: | Q65115A0344 |
Priljubljena oznake: gw pusra2.hw - s6t2 - m4-1, Kitajska GW Pusra2.hw-S6T2-M4-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







