
Gw p9lr38.pm - m4m8-xx52-1
Φv=210.0 ... 260.0 lm, 5700 K (če=45 ma)
Opis
Duris® S 5050 GW P9LR38.PM Najnovejša DURIS® S 5050 Generacija LED ponuja impresivno učinkovitost učinkovitosti v kombinaciji z DLC Premium Lifetime dosežka. Ta paket 5050 Leadframe ponuja strankam odlično rešitev za visoko učinkovitost in kompaktne zasnove svetilke za zunanjo profesionalno razsvetljavo; Visoki - zalivi, ulične luči, območje luči, poplavne luči.
Prijave
- Notranja osvetlitev
- zunanja in industrijska razsvetljava
Lastnosti
- Paket: paket belega SMT, barvna razpršena silikonska smola
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Barvna temperatura: 2200K - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -50 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- svetleči tok: Typ . 219 lm @ 4000 K @ 25 stopinj
- svetlobna učinkovitost: tip . 220 lm/w @ 4000 k @ 25 stopinj
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Barva osvetlitve: | Bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 5700 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 210 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 70 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 45 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 22 V |
| Dolžina: | 5 mm |
| Širina: | 5 mm |
| Višina: | 0,7 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 105 C |
| Dimenzije leč: | 4,55 mm x 4,55 mm |
| Oblika objektiva: | Kvadrat |
| Serija: | Duris S5050 |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| 2000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Del # vzdevke: | Q65115A0134 |
Priljubljena oznake: gw p9lr38.pm - m4m8 - xx52-1, China GW P9LR38.pm-M4M8-XX52-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







