
Gw jtlps3.em - jmkk - xx310-1
Φv=56 ... 68 lm, montalingMetHode: sdcm 3, 2200 k (če=150 ma)
Opis
Duris® E 2835 GW JTLPS3.EM DURIS® E 2835 Flex ponuja celoten obseg CCT od 1800K do 6500K, s širokim kotom žarka in kompaktnim formatom (2,8 mm x 3,5 mm). To je ključnega pomena za nastavljive in homogene osvetlitvene aplikacije, kjer je Flex Duris® E 2835 najbolje opremljeno za ukrivljeno napeljavo, kot je okrogla stropna svetloba. Duris® E 2835 nikoli ne navduši s svojo zmogljivostjo na sistemski ravni.
Prijave
- Notranja osvetlitev
Lastnosti
- Paket: paket belega SMT, barvna razpršena silikonska smola
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Barvna temperatura: 1800K - 6500 k
- cri: 80 (min.), 82 (tip.)
- Vzdrževanje lumena: Rezultati preskusov v skladu z Iesna LM-80 na voljo
- ESD: 2 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 2)
- svetleči tok: Typ . 74 lm @ 4000 K
- svetlobna učinkovitost: Typ . 167 lm/w @ 4000 K
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Barva osvetlitve: | Bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 2200 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 56 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 150 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.96 V |
| Dolžina: | 3,25 mm |
| Širina: | 2,7 mm |
| Višina: | 0,7 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Oblika objektiva: | Pravokotnik |
| Preglednost leč: | Razpršeno |
| Serija: | Gw jtlps3.em |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Konfiguracija: | Samski |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| 100000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Del # vzdevke: | Q65113A9016 |
Priljubljena oznake: gw jtlps3.em - jmkk - xx310 - 1, China GW JTlps3.em - jmkk-xx310-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







