
Gwpslr31.em - lrls - xx53-1
Bele LED White Duris s 5
Opis
Duris® S 5 GW PSLR31.EM KOMPANT, MID - Power Duris® S 5 LED naslovov tri različne ravni svetlobnega toka z uporabo samo enega paketa in spajkalnika. Z visokimi učinkovitostmi, kakovostjo barv in dolgimi življenjskimi časi je idealna izbira za vse v zaprtih prostorih za splošno razsvetljavo.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 3030 |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 5000 K |
| Svetlobna intenzivnost: | 49,9 CD |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 151 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 150 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 6.2 V |
| Ocena moči: | 930 MW |
| Dolžina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Višina: | 0,6 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Embalaža: | Kolut |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 4500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z nizko močjo |
| Del # vzdevke: | Q65112A6752 |
Priljubljena oznake: gwpslr31.em - lrls - xx53 - 1, Kitajska gwpslr31.em - lrls-xx53-1 proizvajalci, dobavitelji, tovarna, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







