
Gw jtlms3.em - g9gw - xx37-1
Φv=24.0 ... 28.5 lm, montalingMetHode: sdcm 3, 3000 k (če=60 ma)
Opis
Duris ® E 2835 GW JTLMS3.EM
Oblikovana različica LED PPA 2835 pred - s standardnim 2835 odtisom zagotavlja konkurenčno vrednost na ravni aplikacije in sistemske. Duris ® E 2835 0.2 W softlinear združuje dobro mehansko prilagodljivost in širok kot snopa v kompaktni format (2,8 mm x 3,5 mm). Ta izdelek se dobro prilega fleksibilnim trakom Splošna uporaba razsvetljave. Duris ® E 2835 nikoli ne navduši s svojo zmogljivostjo na sistemski ravni.
Prijave
- Notranja osvetlitev
Lastnosti
- Paket: paket belega SMT, barvna razpršena silikonska smola
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Barvna temperatura: 1800K - 6500 k
- cri: 80 (min.), 81 (tip.), R9: 0 (min.)
- Vzdrževanje lumena: Rezultati preskusov v skladu z Iesna LM-80 na voljo
- ESD: 2 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 2)
- svetlobni tok: Typ . 25 lm @ 3000 K
- svetlobna učinkovitost: Typ . 132 lm/w @ 3000 K

|
Tip |
Barvna temperatura |
Luminous tok 1, če=60 ma φv |
|
Gw jtlms3.em - G3G5-XX312-1 |
1800 K |
15.0 ... 19.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g6g8-xx310-1 |
2200 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - G7G9-XX39-1 |
2400 K |
21.0 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g8gv - xx38-1 |
2700 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx37-1 |
3000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx36-1 |
3500 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx35-1 |
4000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx33-1 |
5000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx32-1 |
5700 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx31-1 |
6500 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - G3G6-XX512-1 |
1800 K |
15.0 ... 21.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - G6G9-XX510-1 |
2200 K |
19.5 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g6gv - xx59-1 |
2400 K |
19.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g8gw - xx58-1 |
2700 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - G9H1-XX57-1 |
3000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - G9H1-XX56-1 |
3500 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - G9H1-XX55-1 |
4000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - G9H1-XX53-1 |
5000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - G9H1-XX52-1 |
5700 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - G9H1-XX51-1 |
6500 K |
24.0 ... 30.0 lm |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 3,5 mm x 2,8 mm |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 3000 K |
| Svetlobna intenzivnost: | 8.38 CD |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 28,5 lm |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 81 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej tok: | 60 mA |
| Vf - napetost naprej: | 3.15 V |
| Ocena moči: | 190 MW |
| Dolžina: | 3,5 mm |
| Širina: | 2,8 mm |
| Višina: | 0,7 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Oblika objektiva: | Pravokotna |
| Serija: | Gw jtlms3.em |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | LED - srednja moč |
| 200000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Del # vzdevke: | Q65113A8852 |
Priljubljena oznake: gw jtlms3.em - g9gw - xx37 - 1, China GW JTlms3.em - G9GW-XX37-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







