
GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+40 AW-1
Multi - barvne LED RGBW (4000 K)
Opis
Duris ® E 5050 GW J9LHS2.4M
Ta naprava 5050 RGBW je prvi barvni paket 4 - in-1 za splošne osvetlitvene aplikacije AMS OSRAM. Odlikuje ga industrijsko združljivo uspešnost in faktor oblike ter obljublja izjemno zanesljivost za stranke. Vsak čip je individualno nadzorovan, da se omogoči visoke možnosti prilagajanja barv, skupaj s tesno valovno dolžino in barvno binning za odlično homogenost.
Prijave
- Osvetlitev v ambient
- zabava
- Avtomatizacija doma in stavbe
- Notranja osvetlitev
- zunanja in industrijska razsvetljava
- robotika
Lastnosti
- Paket: Multi - barvni LED
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Barvna temperatura: 3000K - 5700 k
- cri: 82 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 2)
- industrijski standard: ROHS in doseg
- svetlobna intenzivnost: Typ . 15000 mcd @ 3000K
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Multi - barvne LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | RGBW LED |
| Paket / primer: | 2020 (5050 metrika) |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 38,9 LM |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej tok: | 100 mA |
| VF - Napadalna napetost: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Ocena moči: | 210 MW, 300 MW, 310 MW, 290 MW |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Višina: | 11 mm |
| Dolžina: | 50 mm |
| Svetlobna intenzivnost: | 13 CD |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Vrsta izdelka: | Multi - barvne LED |
| Serija: | GW J9LHS2.4M |
| 1000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | LED z nizko močjo |
| Širina: | 50 mm |
| Del # vzdevke: | Q65113A4657 |
Priljubljena oznake: gw j9lhs2.4m - c0c 7-2+35+13+40 aw - 1, Kitajska GW J9LHS2.4M-C0C 7-2+35+13+40 Proizvajalci AW-1, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







