
Gt pslr31.13 - LUMQ-T1T2-1
Φv=164.0 ... 210.0 lm (če=150 ma)
Opis
GT PSLR31.13 Duris® S 5 Kompaktna, srednja - Power Duris® S 5 LED z industrijskim standardnim 3030 paketom, ki ima visoko učinkovitost, kakovost barve in dolgo življenjsko dobo. Idealna izbira za notranje splošne razsvetljave.
Prijave
- Arhitektura
- Arhitektura / vrtna razsvetljava (LED & Laser)
- Medicinska osvetlitev
- razsvetljava razpoloženja
- Foto terapija
Lastnosti
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- ESD: 2 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 2)
- svetleči tok: Typ . 176 lm
- svetlobna učinkovitost: tip . 188 lm/w
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | Zelene LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | SMD-2 |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 540 nm |
| Barva osvetlitve: | Zeleno |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 187 LM |
| Če - naprej Current: | 150 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 6.25 V |
| Ocena moči: | 940 MW |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije leč: | 2,55 mm x 2,55 mm |
| Oblika objektiva: | Kvadrat |
| Preglednost leče: | Razpršeno |
| Serija: | GT PSLR31.13 |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Višina: | 0,6 mm |
| Dolžina: | 3 mm |
| Svetlobna intenzivnost: | 64,4 CD |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| 4500 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Širina: | 3 mm |
| Del # vzdevke: | Q65112A5258 |
| Teža enote: | 0,000624 oz |
Priljubljena oznake: GT PSLR31.13 - LUMQ - T1T2-1, China GT PSLR31.13-LUMQ-T1T2-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







