
Gw cssrm3.pm - n4n8-a838-1
Φv=310 ... 360 lm, 2700 k (če=700 ma)
Opis
OSlon ™ Square GW CSSRM3.PM Peta generacija Oslon Square z izboljšano zmogljivostjo. Najbolj kompaktna visoka - LED moči z dobro znano vrhunsko robustnostjo, visoko zanesljivostjo, dolgo življenjsko dobo in nizko toplotno odpornostjo.
Prijave
- Kmetijstvo in vrtnarstvo
- zabava
- zunanja in industrijska razsvetljava
Lastnosti
- Paket: SMT keramični paket s silikonskim lečo
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Barvna temperatura: 2200K - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 3B)
- svetleči tok: Typ . 357 lm @ 4000 K, 85 stopinj
- svetlobna učinkovitost: Typ . 182 lm/w @ 4000 K, 85 stopinj
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 1212 (3030 metrika) |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 2700 K |
| Svetlobna intenzivnost: | 107 CD |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 334 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 70 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 700 Ma |
| Vf - napetost naprej: | 2.8 V |
| Ocena moči: | 2 W |
| Dolžina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Višina: | 2,02 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 125 C |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 2,79 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leč: | Jasno |
| Serija: | GW CSSRM3.PM |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| 3000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED z nizko močjo |
| Del # vzdevke: | Q65113A7446 |
Priljubljena oznake: gw cssrm3.pm - n4n8 - A838-1, China GW CSSRM3.pm-N4N8-A838-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







