
Gw cssrm1.bm - ltmp - a838-1
Φv=150 ... 194 lm, 2700 k (če=700 ma)
Opis
OSlon® Square GW CSSRM1.BM višja zmogljivost. Nižja toplotna odpornost. Podaljšani razpon vožnjih pogojev. To je OS druge generacije - LON Square.
Prijave
- zabava
- Notranja osvetlitev
- Medicinska razsvetljava
- zunanja in industrijska razsvetljava
Lastnosti
- Paket: SMT keramični paket s silikonskim lečo
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Barvna temperatura: 2700K - 4000 k
- cri: 95 (min.), 97 (tip.)
- Vzdrževanje lumena: Rezultati preskusov v skladu z Iesna LM-80 na voljo
- ESD: 8 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 3B)
- svetlobni tok: Typ . 192 lm @ 3000 K, 85 stopinj
- svetlobna učinkovitost: tip . 98 lm/w @ 3000 K, 85 stopinj
| Produktattribut | Attributwert |
|---|---|
| Hersteller: | AMS OSRAM |
| Produktkategorie: | Weiße LED |
| Versandbeschränkungen: |
Mouser Verkauft Dieses Produkt Nicht v regiji Ihre. |
| ROHS: | |
| Produkt: | Bele LED |
| Montageart: | SMD/SMT |
| Verpackang/gehäuse: | SMD-2 |
| Beleuchtungsfarbe: | Toplo bela |
| Wellenlänge/farbteMPeratur: | 2700 K |
| Lichtstärke: | 63,3 CD |
| Lichtstrom/Strahlungsleistung: | 192 LM |
| Farbwiedergabe - indeks - cri: | 95 |
| ANSICHTSWINKEL: | 120 stopinj |
| Če - Durchlassstrom: | 700 Ma |
| Vf - durchlassspannung: | 2.8 V |
| Nennleistung: | 2 W |
| Länge: | 3 mm |
| Breite: | 3 mm |
| Höhe: | 1,88 mm |
| Minimalen BetriebStemPeratur: | - 40 C |
| Maximale BetriebSTEMPERATUR: | + 125 C |
| Serie: | GW CSSRM1.BM |
| Verpackang: | Kolut |
| Verpackang: | Rezan trak |
| Verpackang: | Mousereel |
| Marke: | AMS OSRAM |
| LED - Größe: | 3,1 mm x 3,1 mm x 1,95 mm |
| FeuchtigkeitsEmpfindlich: | DA |
| Produkt - tip: | Bele LED |
| 600 | |
| Unterkategorie: | LED |
| HandelsName: | Oslon |
| Typt: | LED z nizko močjo |
| Artikel # vzdevki: | Q65111A8019 |
| Gewicht Pro Stück: | 29 mg |
Priljubljena oznake: GW CSSRM1.BM - ltmp - a838 - 1, China GW CSSRM1.BM - ltmp-a838-1 proizvajalci, dobavitelji, tovarni
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







