
Gw cs8pm1.pm - lrlt - xx56-1
Φv=130 ... 164 lm, 3500 K (če=350 ma)
Opis
OSlon® SSL 80 GW CS8PM1. PM Višja zmogljivost. Nižja toplotna odpornost. Podaljšani razpon vožnjih pogojev. Ta LED za novo generacijo družine Oslon SSL ponuja premišljen vzorec sevanja, zaradi česar je idealna izbira za aplikacije za razsvetljavo na spor.
Prijave
- zabava
- Notranja osvetlitev
- zunanja in industrijska razsvetljava
Lastnosti
- Paket: SMT keramični paket s silikonskim objektivom
- Typ. Sevanje: 80 stopinj
- Barvna temperatura: 3000K - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -40 (min.)
- Vzdrževanje lumena: Rezultati preskusov v skladu z IESNA LM-80 na voljo
- ESD: 8 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 3B)
- svetlobni tok: Typ . 155 lm @ 5000 K, 85 stopinj
- svetlobna učinkovitost: Typ . 155 lm/w @ 5000 K, 85 stopinj
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | SMD-2 |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 3500 K |
| Svetlobna intenzivnost: | 82 CD |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 155 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 70 |
| Ogled kot: | 80 stopinj |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| Vf - napetost naprej: | 2.85 V |
| Ocena moči: | 1 W |
| Dolžina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Višina: | 2,21 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 125 C |
| Preglednost leče: | Jasno |
| Serija: | GW CS8PM1.PM |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| LED velikost: | 3,1 mm x 3,1 mm |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| 600 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tržna znamka: | Oslon |
| Tip: | LED diode visoke moči |
| Del # vzdevke: | Q65112A1034 |
| Teža enote: | 0,000882 oz |
Priljubljena oznake: gw cs8pm1.pm - lrlt - xx56 - 1, Kitajska GW CS8PM1.PM - proizvajalci, dobavitelji, tovarni, tovarni, tovarni
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







