
Opis
Barvna linija Luxeon Rebel ima vodilno svetlobo, barvno stabilnost, gostoto toka in prozorne nasičene barve. Te barvne LED so idealne za najrazličnejše aplikacije za razsvetljavo, signalizacijo, signalizacijo in zabavo. Vsak oddajalec barv Luxeon Rebel je zgradil - kakovosti, zanesljivosti, vzdrževanja lumena in enostavnosti izdelave, potrebne za ustvarjanje vrhunske, kakovostne svetlobe. Oddajalci barv Luxeon Rebel dajejo oblikovalcem neskončno paleto barv, s katerimi lahko delajo, kar dodaja zanimanje, dimenzijo in živahnost vsem razsvetljavnim projektom.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Lumiledi |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Modre LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | SMD-2 |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 470 nm |
| Barva osvetlitve: | Modro |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 35 LM |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.95 V |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije objektiva: | 2,61 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leč: | Voda čista |
| Serija: | Luksoon uporniška barva |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Lumiledi |
| Višina: | 2,1 mm |
| LED velikost: | 4,91 mm x 3,17 mm x 2,1 mm |
| Dolžina: | 4,61 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 135 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luksuon |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 125 stopinj |
| Širina: | 3,17 mm |
| Del # vzdevke: | Lxml - pb01-0018 |
| Teža enote: | 0,002791 oz |
Priljubljena oznake: lxml - pb01 - 0030, China LXML-PB01-0030, dobavitelji, tovarna
Par:Lxml - pwn2
Naslednji:L150-2270502400000
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







