
L1CU-CYN1000000000
Enobarvne LED -LEDS Luxeon Cz barvna linija cijan 490nm - 510 nm
Opis
Barvna linija Luxeon CZ je optično napreden portfelj barvnih in belih LED. Luksoon CZ Color Line je zasnovan tako, da maksimira Punch, optimalna LED rešitev za arhitekturo, zabavo in zasilno razsvetljavo vozil.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Lumiledi |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Modre LED |
| Slog pritrditve: | SMD\/SMT |
| Paket \/ primer: | SMD -2 |
| Valovna dolžina\/barvna temperatura: | 510 nm |
| Barva osvetlitve: | Cian |
| Svetlobni tok\/sevalni tok: | 73 LM |
| Če - naprej tok: | 350 Ma |
| VF - napetost naprej: | 3.05 V |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 2 mm x 2 mm |
| Oblika objektiva: | Kvadrat |
| Preglednost leče: | Jasno |
| Serija: | Luksoon cz |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Lumiledi |
| Višina: | 0. 8 mm |
| Dolžina: | 2 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 135 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Trgijska imena: | Luksuon |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Širina: | 2 mm |
| Teža enote: | 0. 006923 oz |
Priljubljena oznake: L1CU-CYN1000000000, CITAIL L1CU-CYN1000000000 proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:L1CU -5790000000000
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







