
L150-2790500600000
Bele LED-bele 2700 K 90-CRI, Luxeon 5050
Opis
Luxeon SunPlus 5050 je močna močna LED z uporabo paketa industrijskega standarda 5050 površinskega pritrditve z majhno površino, ki oddaja svetlobo (LES). Luxeon SunPlus 5050 prinaša top - z oceno μmol/j in PPF (μmol/s) zmogljivost in dolgo življenjsko dobo s CCT, ki se gibljejo od 2200K do 6500K in CRIS 70, 80 in 90. Ponuja vroče ciljne ciljne cilje.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Lumiledi |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | LED -LEDE VPOROKE |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 2020 (5050 metrika) |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 2700 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 475 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 90 |
| Ogled kot: | 116 deg |
| Če - naprej Current: | 640 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 6 V |
| Ocena moči: | 3.8 W |
| Dolžina: | 5 mm |
| Širina: | 5 mm |
| Višina: | 0,7 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 105 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije objektiva: | 4,56 mm |
| Oblika objektiva: | Okroglo ravno |
| Preglednost leč: | Razpršeno |
| Serija: | Luxeon SunPlus 5050 |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Znamka: | Lumiledi |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luksuon |
| Tip: | Mid - napajalne LED |
| Teža enote: | 0,016491 oz |
Priljubljena oznake: L150-2790500600000, Kitajska L150-2790500600000 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:LXR7-RW50
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







