
Opis
Optimiziran za usmerjene, visoke - lumen aplikacije, od notranjega in zunanjega do prenosne in svetilke, XLamp® XT - e LED prinaša visoko zmogljivost in visoko zanesljivost v industrijsko -standardnem odtisu XP/XT. Xt - e LED ponuja prednosti platforme XT/XP - kompaktne in preizkušene pakete 3,45 mm x 3,45 mm in vzpostavljene ekosistema -, ki omogočajo proizvajalcem osvetlitve, da poenostavijo proces oblikovanja in skrajšajo čas na trženje.
LED XT - e je na voljo v kraljevsko modri in beli barvi. XT - e bela LED ponuja možnost visoke učinkovitosti. V tem dokumentu izraz bela označuje belo XT - e LED ne glede na njegovo učinkovitost. Izrazi standardna in visoka učinkovitost se uporabljata, kadar je to potrebno za razlikovanje uspešnosti visoke učinkovitosti - e LED od LED XT - E brez možnosti visoke učinkovitosti.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 1414 (3535 metrika) |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 5000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 139 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 115 deg |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.77 V |
| Ocena moči: | 1 W |
| Dolžina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Višina: | 2,36 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 150 C |
| Barva objektiva: | Rumena |
| Dimenzije objektiva: | 3,06 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leč: | Razpršeno |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
Priljubljena oznake: XTeawt - e0 -}} 0000-00000HHE3, China XTeawt-E0-0000-0000-00000HHE3 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







