
Cma {{0}} n 0 b0a40e
Bele LED bele 4000 k 70- cri, xlamp cma 1516-36 v
Opis
Družina LED matrike XLAMP® je optimizirana za najboljši izhod, učinkovitost in zanesljivost v razredu pri visokih pogonskih tokovih. Xlamp CMA LED delijo isto oblikovanje paketov in velikosti LES kot vodilne v industriji CXA2 standardne gostote CXA2, kar omogoča proizvajalcem razsvetljave, da obravnavajo številne zahteve glede zmogljivosti za aplikacije, kot so proga, navzdol in zunanja razsvetljava z uporabo ene same preproste platforme. Xlamp LED nizi z visokim tokom so na voljo v koraku 2-, 3- koraku in 5- Step Easywhite® zabojnike.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | LED -LEDE COB |
| Slog pritrditve: | SMD\/SMT |
| Paket \/ primer: | Cob- čip na krovu |
| Barva osvetlitve: | Nevtralno bela |
| Valovna dolžina\/barvna temperatura: | 4000 K |
| Svetlobni tok\/sevalni tok: | 2439 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - CRI: | 70 |
| Ogled kot: | 115 stopinj |
| Če - naprej tok: | 450 Ma |
| VF - napetost naprej: | 35 V |
| Dolžina: | 15,85 mm |
| Širina: | 15,85 mm |
| Višina: | 1,15 mm |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Preglednost leče: | Jasno |
| Embalaža: | Pladenj |
| Znamka: | Cree LED |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
Priljubljena oznake: CMA {{0}}} n 0 b 0 a4 0 e, Kitajska CMA 1516-0000-000 proizvajalci, dobavitelji, tovarna, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







