
XPlawt - H0-0000-000BV20E2
Bele LED bele 5700 K 80-CRI, xlamp xplawt
Opis
Xlamp® XP - L LED so na voljo v dveh različicah: visoka gostota (HD) in visoka intenzivnost (HI). Xlamp XP - L HD LED je najvišje uspešen diskreten v HD razredu LED Cree LED, ki zagotavlja naslednjo generacijo izhoda in učinkovitosti v kompaktnem 3,45 mm x 3,45 mm xp odtisa. HD LED Cree LED, optimizirane za dostavo največjega izhoda v majhnem faktorju, omogočajo proizvajalcem razsvetljave, da izboljšajo delovanje katerega koli osvetlitvenega dizajna, ustvarijo manjše in cenejše sisteme in razvijejo nove razsvetljave, ki prej niso bile mogoče.
XLAMP XP - l HI LED je prvi od novega razreda Cree LED z visokimi - intenzivnimi LED, optimiziranimi za dostavo največje Candela s pomočjo sekundarne optike. XP - l HI LED zagotavlja 120 odstotkov več Candela kot XP - l HD LED skozi isto optiko. XP - l HI LED LED uporablja najvišjo enotno enotno uspešnost - in novo inovativno primarno optično zasnovo, ki korenito zmanjša velikost optičnega vira, da bi zagotovili tako lumne kot intenzivnost.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | SMD-2 |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 5700 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 446 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 70 |
| Ogled kot: | 115 deg |
| Če - naprej Current: | 1.05 A |
| VF - Napadalna napetost: | 2.79 V |
| Ocena moči: | 3 W |
| Dolžina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Višina: | 1 mm |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 3,45 mm |
| Oblika objektiva: | Kvadrat |
| Preglednost leč: | Voda čista |
| Serija: | XPlawt |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| Konfiguracija: | Samski |
| LED velikost: | 3,45 mm x 3,45 mm x 1 mm |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | LED diode visoke moči |
| VR - Povratna napetost: | 5 V |
| Teža enote: | 0,003527 oz |
Priljubljena oznake: XPlawt - H0 -} 0000-000BV20E2, China XPlawt-H0-0000-0000-000BV20E2, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







