
Opis
Okrogle LED ponujajo vrhunsko svetlobno proizvodnjo za odlično berljivost na sončni svetlobi in zanesljive zmogljivosti. Zagotavljajo izjemno stabilno svetlobno proizvodnjo v daljšem časovnem obdobju. Te svetilke so narejene z naprednim optičnim epoksidom, ki nudijo vrhunsko visoko temperaturo in visoko odpornost na vlago pri uporabi osvetlitve in osvetlitve.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 9000 K |
| Svetlobna intenzivnost: | 2750 MCD |
| Ogled kot: | 110 stopinj |
| Če - naprej Current: | 20 mA |
| VF - Napadalna napetost: | 3.2 V |
| Ocena moči: | 100 MW |
| Dolžina: | 5,8 mm |
| Širina: | 5,5 mm |
| Višina: | 4,4 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 95 C |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 5 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leč: | Voda čista |
| Serija: | C535A - WJN |
| Embalaža: | Obsega |
| Znamka: | Cree LED |
| LED velikost: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | MID - napajalne LED |
| Teža enote: | 0,009972 oz |
Priljubljena oznake: C535A - WJN - CT0W0151, Kitajska C535A - WJN - CT0W0151 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:XPlawt - H0-0000-000BV20E2
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







