
XPGDWT - B1-0000-00KE1
Bele LED bele 6500 K 70 - cri, xlamp xp-g3 LED
Opis
XLAMP® XP - LED LED so optimizirane za usmerjene, visoke - lumen razsvetljave, kjer sta učinkovitost in optični nadzor kritični, kot so cesta, prenosna in vrtnarska. Kompaktna in preizkušena 3,45 mm platforma XP ima na voljo odličen ekosistem optike in sistemskih rešitev, kar omogoča proizvajalcem razsvetljave, da poenostavijo svoj postopek oblikovanja in skrajšajo čas na trg.
XP -} LED so na voljo v in dve različni različici bele in kraljevske modre: Standard & S Line. XP - G3 Photo Red je na voljo v različici S Line. Bela standardna različica prinaša Best - v - razredu TM -21 življenjske dobe in barvna stabilnost skozi čas. Različice črte S bele, kraljevske modre in fotografije rdeče zagotavljajo izboljšano učinkovitost, najboljši - v - urnem uporu in boljšemu sistemu - zanesljivosti nivoja s preklopnimi in zatemnjenimi cikli. S temi različicami linij S Cree LED ponuja tehnologijo z visoko močjo LED, ki je optimizirana tako za splošne kot za vrtnarsko razsvetljavo, kjer senzorji in preklop postajajo pogosti.
V tem dokumentu izrazi White, Royal Blue in Photo Red označujejo belo, kraljevsko modro ali fotografijo rdečega XP - LED LED, ne glede na njegove standardne ali s linije. Po potrebi se uporabita standardna in s črta S, za razlikovanje izvajanja standardnega XP - G3 LED od LED LED XP - G3 z možnostjo S Line.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | SMD-2 |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 6500 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 156 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 70 |
| Ogled kot: | 125 stopinj |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.7 V |
| Ocena moči: | 1 W |
| Dolžina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Višina: | 2,26 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Rumena |
| Dimenzije leč: | 3,06 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leče: | Jasno |
| Serija: | Xlamp xp - g3 |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| LED velikost: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED diode visoke moči |
| Teža enote: | 0,003527 oz |
Priljubljena oznake: xpgdwt - b1 -} 0000-00KE1, Kitajska XPGDWT-B1-0000-00KE1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarni
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







