
Opis
4 - Terminalni trak prevodnika prevodnika; brez zemeljskega stika; 3-polni; 4 mm²; črn
CHASSIS - pritrdi Terminal Strip, 862 serija, črna
Naša šasija - pritrdi Terminal Strip (številka postavke 862 - 593) je zasnovan za brezhibne električne instalacije. Vodniki morajo biti povezani s tem podvozjem - pritrdilni trak, če je njihova dolžina traku med 10 mm in 11 mm. Ta izdelek je zelo vsestranski. Pritisnite - v tehnologiji povezave Cage Clamp® je idealno za povezovanje vseh vrst prevodnikov. Omogoča neposredno vstavljanje trdnih in finih - nasedlih prevodnikov s ferulami, ne da bi jim bilo treba uporabiti kakršna koli orodja - vse zahvaljujoč svoji vtični zasnovi. Ta terminalni trak, ki se ukvarja s šasiji, je primeren za prereze prevodnikov, ki segajo od 0,5 mm² do 4 mm². S tem terminalnim trakom lahko priključimo do tri potenciale / tri polne točke z dvanajstimi vpenjalnimi točkami. Črno ohišje je narejeno iz poliamida (PA66) za izolacijo.
Ocene na IEC/EN
| Nominalna napetost (III/3) | 500V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (III / 3) | 6KV |
| Nazivni tok | 32A |
| Legenda (ocene) | (III / 3) ≙ Prekomerna kategorija III / Stopnja onesnaževanja 3 |
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 12 |
| Skupno število potencialov | 3 |
| Funkcija PE | brez stika PE |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Pritisnite gumb - |
| Materiali, ki jih je mogoče povezati | Baker |
| Trden prevodnik | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Trden prevodnik; pri zaključku pritisnite - | 0,75… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Nasedlega dirigenta | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,5… 1,5 mm² / 20… 16 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; s ferrule; pri zaključku pritisnite - | 0,75… 1,5 mm² / 18… 16 AWG |
| OPOMBA (razdelek Dirigent Cross -) | Glede na karakteristiko prevodnika lahko v prekinitvi vstavite tudi prevodnik z manjšim križem - razdelkom s potisnikom -. |
| Dolžina traku | 10… 11 mm / 0,39… 0,43 palca |
| Številka droga | 3 |
| Smer ožičenja | Stran - vnos ožičenje |
Fizični podatki
| Razmik za zatiče | 12 mm / 0,472 palca |
| Širina | 36 mm / 1,417 palcev |
| Višina | 27,5 mm / 1,083 palca |
| Višina od površine | 22,3 mm / 0,878 palcev |
| Globina | 35 mm / 1,378 palcev |
Mehanski podatki
| Označevanje | navadno |
| Vrsta pritrditve | Snap - v nogo na položaju 1+3 |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | črn |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Požarna obremenitev | 0,438MJ |
| Halogen - brezplačno | DA |
| Teža | 20,7g |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 250 oseb |
| Vrsta embalaže | torba |
| Država izvora | De |
| Gtin | 4044918509244 |
| Carinska tarifna številka | 85369010000 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| ETIM 9.0 | EC001284 |
| ETIM 8.0 | EC001284 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 862-593, Kitajska 862-593 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







