
Opis
PCB priključni blok; vzvod; 4 mm²; Razmik zatiča 5 mm; 5 - pol; Push-in Cage Clamp®; siva
PCB Terminal Block, serija 2604, siva
Ta priključni blok PCB (številka postavke 2604 - 1105) poenostavi žične povezave, zaradi česar so hitri in enostavni. Gre za univerzalni priključek, ki ga lahko uporabljate skoraj kjer koli, npr. Kot priključek PCB, glava dovajanja plošče, priključek za tirnice - pritrdilne bloke ali plavajoči priključek za različne metode pritrditve. Ta priključni blok PCB ima nazivno napetost 400 V in lahko upravlja s tokovi do 32 a, zaradi česar je primeren za visoko - nalaganje aplikacij. Prepričajte se, da so dolžine trakov med 9 mm in 11 mm pri povezovanju prevodnikov s tem končnim blokom PCB. Ta izdelek ima en prevodni terminal in uporablja push - v Cage Clamp®. Naš Push - v Cage Clamp® je univerzalna, vzdrževalna - brezplačna rešitev za povezavo za vse vrste prevodnikov, ki ponuja ključno prednost: tako trdni kot fini - nasedli prevodniki s ferulami lahko neposredno vstavite brez potrebe po orodjih ali kakršnih koli pripravkih, kot je krčenje. Dimenzije so 27,4 x 20,7 x 19,2 mm (širina x višina x globina). Ta priključni blok PCB je primeren za prereze prevodnikov, ki segajo od 0,2 mm² do 4 mm². Odlikuje ga eno raven in pet vpenjalnih točk, ki jih lahko uporabite za povezovanje pet potencialov / 5 polov. Sivo ohišje je narejeno iz poliamida (PA66) Za izolacijo, stiki so narejeni iz elektrolitskega bakra (ECU), vpenjalna vzmet pa je narejena iz kroma - nikljevo vzmetno jeklo (crni). Kontaktna površina je prevlečena s kositrom. Ta priključni blok PCB deluje z ročico. Priključni blok PCB je zasnovan za spajkanje THT. Vstavite dirigent v ploščo pod kotom 0 stopinj .. SPREDNJI PINS so organizirani po celotnem terminalnem traku (v - vrstici). So 0,8 x 1 mm prerez in dolžini 4 mm. Vsak potencial ima dva spajkalna zatiča.
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 5 |
| Skupno število potencialov | 5 |
| Število vrst povezav | 1 |
| Število ravni | 1 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Vzvod |
| Trden prevodnik | 0,2… 4 mm² / 24… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,2… 4 mm² / 24… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,25… 2,5 mm² |
| Fino - nasedli prevodnik; z neizoliranim ferulom | 0,25… 2,5 mm² |
| Fino - nasedli prevodnik; z dvojnim ferule | 0,25… 1,5 mm² |
| Dolžina traku | 9… 11 mm / 0,35… 0,43 palca |
| Smer povezave prevodnika s PCB | 0 stopinj |
| Številka droga | 5 |
Fizični podatki
| Razmik za zatiče | 5 mm / 0,197 palcev |
| Širina | 27,4 mm / 1,079 palcev |
| Višina | 20,7 mm / 0,815 palcev |
| Višina s površine | 16,7 mm / 0,657 palcev |
| Globina | 19,2 mm / 0,756 palcev |
| Dolžina pin spajke | 4 mm |
| Dimenzije spajkalnih pin | 0,8 x 1 mm |
| Izvrtani premer luknje s toleranco | 1.3 (+0.1)mm |
Kontakt PCB
| Kontakt PCB | Tht |
| Ureditev za spajkalnik | čez celoten terminalni trak (v - vrstici) |
| Število spajkalnih zatičev na potencial | 2 |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | siva |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Vpenjalni spomladanski material | Chrome - nikelj spomladansko jeklo (crni) |
| Kontaktni material | Elektrolitični baker (eCu) |
| Kontaktirajte prevleko | Kositer |
| Požarna obremenitev | 0,195mJ |
| Barva pogona | oranžna |
| Teža | 7,7g |
Okoljske zahteve
| Omejeno temperaturno območje | -60… +105 |
| Temperatura obdelave | -35… +60 |
| Neprekinjena delovna temperatura | -60… +105 |
Testiranje okolja (okoljski pogoji)
| Železniške aplikacije testne specifikacije - Rolling Stock - Elektronska oprema | DIN EN 50155 (VDE 0115-200): 2022-06 |
| Preskusni postopek železniške aplikacije - Oprema za kotalizacijo - Preskusi in vibracijski preskusi | DIN EN 61373 (VDE 0115-0106): 2011-04 |
| Lokacija spektra/namestitve | Servisni test življenja, kategorija 1, razred A/B |
| Funkcijski test s hrupom -, kot je vibracija | Test, opravljen v skladu z oddelkom 8 standarda |
| Frekvenca | f1 = 5 hz do f2 = 150 Hz |
| Pospešek | 0,101G (najvišja preskusna raven, ki se uporablja za vse osi) |
| Trajanje preskusa na osi | 10 min. |
| Navodila za testiranje | Osi x, y in z |
| Nadzor za napake/prekinitve stikov | Mimo |
| Merjenje padca napetosti pred in po vsaki osi | Mimo |
| Simulirani test življenjske dobe s povečanimi stopnjami hrupa -, kot je vibracija | Test, opravljen v skladu z oddelkom 9 standarda |
| Frekvenca | f1 = 5 hz do f2 = 150 Hz |
| Pospešek | 0,572G (najvišja preskusna raven, ki se uporablja za vse osi) |
| Trajanje preskusa na osi | 5 h |
| Navodila za testiranje | Osi x, y in z |
| Podaljšani preskusni obseg: spremljanje napak/prekinitev stikov | Mimo |
| Podaljšani preskusni obseg: Merjenje padca napetosti pred in po vsaki osi | Mimo |
| Preizkus šoka | Test, opravljen v skladu z oddelkom 10 standarda |
| OBLIKA SKUPA | Pol sinus |
| Pospešek | 5G (najvišja preskusna raven, ki se uporablja za vse osi) |
| Trajanje šoka | 30 ms |
| Število udarcev na osi | 3 Pos. und 3 neg. |
| Navodila za testiranje | Osi x, y in z |
| Podaljšani preskusni obseg: spremljanje napak/prekinitev stikov | Mimo |
| Podaljšani preskusni obseg: Merjenje padca napetosti pred in po vsaki osi | Mimo |
| Vibracije in udarni stres za valjanje opreme | Mimo |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 80 oseb |
| Vrsta embalaže | škatla |
| Država izvora | Pl |
| Gtin | 4055143564328 |
| Carinska tarifna številka | 85369010000 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-04-01 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-04-01 |
| ETIM 9.0 | EC002643 |
| ETIM 8.0 | EC002643 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 2604-1105, Kitajska 2604-1105 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







