
F13671_ange - rz - objektiv
LED leče in sklopi okrogle leče 47 mm (d) 16,5 mm (h)
Opis
Cree CXA rešitve zagotavljajo vse ključne komponente, potrebne za modele, ki sodelujejo, prihranijo čas in odpravijo ugibanja. Izberite Cree CXA LED matriko, ki zagotavlja želeno območje izhoda lumena. Nato izberite med različnimi mehanskimi nosilci, optiko, gonilniki in vročinskimi umivalniki, ki delujejo z izbranim LED matrikom CXA. Samo izberite tistega, ki najbolje deluje za oblikovanje. Cree CXA Solutions olajšajo začetek na novi LED navzdol.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | LEDIL |
| Kategorija izdelka: | LED leče in sklopi |
| ROHS: | Podrobnosti |
| REACH - SVHC: | Podrobnosti |
| Vrsta izdelka: | LED leče |
| Tip: | Sublens |
| Za uporabo z: | LEDIL |
| Premer: | 47 mm |
| Embalaža: | Obsega |
| Znamka: | LEDIL |
| Barva: | Jasno |
| Višina: | 16,5 mm |
| Oblika: | Okroglo |
| Količina tovarniškega paketa: | 5 |
| Podkategorija: | LED osvetlitev |
| Teža enote: | 0,131713 oz |
Priljubljena oznake: F13671_ANGE - rz - objektiv, Kitajska F13671_ange - rz - Proizvajalci leč, dobavitelji, tovarna
Naslednji:C13236_SANDRA-12-S
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







