
Ca18063_olga - ww
LED leče in sklopi 60 stopinj širok snop s trakom držala za prirobnice
Opis
OLGA - WW ~ 60 stopinj širok žarek. Sklop z držalom in namestitvenim trakom.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | LEDIL |
| Kategorija izdelka: | LED leče in sklopi |
| ROHS: | Podrobnosti |
| REACH - SVHC: | Podrobnosti |
| Vrsta izdelka: | LED leče |
| Tip: | Sklop leč |
| Premer: | 30 mm |
| Ogled kot: | 60 stopinj |
| Serija: | Olga |
| Embalaža: | Pladenj |
| Znamka: | LEDIL |
| Višina: | 19,1 mm |
| Količina tovarniškega paketa: | 66 |
| Podkategorija: | LED osvetlitev |
| Teža enote: | 0,394680 oz |
Priljubljena oznake: ca18063_olga - WW, Kitajska Ca18063_olga - proizvajalci, dobavitelji, tovarna, tovarna
Par:ne
Naslednji:Ca16674_olga - o
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







