
IRM-02-12
AC/DC napajalni moduli 2W 12V 167MA 85-305VIN PCB ENCAP
Opis
Povprečno dobro IRM -02 2 W AC - DC napajalni moduli so zasnovani za aplikacije, ki zahtevajo manjše izhodne volje. Ti inkapsulirani moduli ponujajo kompaktno velikost (33 mm x 22,2 mm x 15 mm) in ultra - nizka<0.075W no-load power consumption. These features meet PCB layout space requirements for terminal equipment and comply with global regulations requiring low power consumption for electronic devices. MEAN WELL IRM-02 2W AC-DC Power Supply Modules utilize free air convection cooling and an 85VACdo 305VACobmočje vhodne napetosti. Aplikacije vključujejo industrijske električne naprave, mehanske instrumente, avtomatizacijske zmogljivosti, ročno elektroniko in digitalno opremo, povezano z internetom (IoT).
Lastnosti
- Kompaktna velikost, 33,7 mm x 22,2 mm x 15 mm
- 85VACdo 305VACUniverzalni razpon vhodne napetosti
- Do 5G proti - nivoji vibracij
- Do 77% učinkovitosti
- <0.075W no-load power consumption
- Fenolna zasnova ohišja z uporabo popolnoma lončenega silikona za odvajanje toplote
- 3-letna garancija
Prijave
- Ročne naprave
- Oprema za avtomatizacijo Factory
- Mehanska oprema
- Industrijska električna oprema
- IoT - povezana digitalna oprema
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Pomeni dobro |
| Kategorija izdelka: | AC/DC napajalni moduli |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izhodna moč: | 2 W |
| Vhodna napetost: | 85 VAC do 305 VAC, 120 VDC do 430 VDC |
| Število izhodov: | 1 izhod |
| Izhodna napetost - kanal 1: | 12 VDC |
| Izhodni tok - kanal 1: | 167 Ma |
| Dolžina: | 33,7 mm |
| Širina: | 22,2 mm |
| Višina: | 15 mm |
| Industrija: | Industrijsko |
| Serija: | IRM-02 |
| Znamka: | Pomeni dobro |
| Slog primera: | Inkapsulirano |
| Vhodna frekvenca: | 47 Hz do 63 Hz |
| Izolacijska napetost: | 3 KVAC |
| Slog pritrditve: | Skozi luknjo |
| Odprt okvir/priložen: | Zaprto |
| Vrsta izdelka: | AC - DC napajalni moduli |
| Količina tovarniškega paketa: | 10 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Del # vzdevke: | LDE02-23B12 |
| Teža enote: | 0,670205 oz |
Priljubljena oznake: IRM-02-12, China IRM-02-12 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







