
SFH 7015
Infrardeči oddajniki Red \/ IR LED 655Nm \/ 940nm
Opis
Multi Chip LED SFH 7015 Rdeča (655 nm) in infrardeči oddajalec (940 nm)
Prijave
- Spremljanje zdravja (spremljanje srčnega utripa, pulzna oksimetrija)
Lastnosti
- Paket: prozoren silikon
- ESD: 2 kV ACC. ANSI\/ESDA\/JEDEC JS -001 (HBM, razred 2)
- paket SMT
- Primerno za montažo SMT
- Na voljo na traku in koluti
- Oddajtelje je mogoče nadzorovati ločeno
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Infrardeči oddajniki |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Slog pritrditve: | SMD\/SMT |
| Valovna dolžina: | 660 nm, 950 nm |
| Sijajna intenzivnost: | 4.2 MW\/SR |
| Če - naprej tok: | 20 mA |
| VF - napetost naprej: | 1.3 V, 1.9 V |
| Ocena moči: | 26 MW, 38 MW |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Čas padca: | 16 ns, 17 ns |
| Barva osvetlitve: | Rdeča, infrardeča |
| Oblika objektiva: | Pravokotni |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | IR -oddajniki (IR LED) |
| Čas vzpona: | 16 ns, 17 ns |
| Serija: | SFH 7015 |
| Količina tovarniškega paketa: | 5000 |
| Podkategorija: | Infrardeča komunikacija s podatki |
| Trgijska imena: | LED CHIP |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Del # vzdevke: | Q65113A4161 |
| Teža enote: | 0. 032442 oz |
Priljubljena oznake: SFH 7015, China SFH 7015 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Par:SFH 5701 A01
Naslednji:SFH 7072
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi






