
Gw cssrm3.cm - m9n4 - a232-1-rl
Φv=260 ... 320 lm, 5700 K (če=700 ma)
Opis
OSlon® Square GW CSSRM3.cm Peta generacija Oslonskega kvadrata z izboljšanimi zmogljivostmi. Najbolj kompaktna visoka - LED moči z dobro znano vrhunsko robustnostjo, visoko zanesljivostjo, dolgo življenjsko dobo in nizko toplotno odpornostjo.
Prijave
- zabava
- Notranja osvetlitev
- Medicinska razsvetljava
- zunanja in industrijska razsvetljava
Lastnosti
- Paket: SMD keramični paket s silikonskim objektivom
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Razred robustnosti korozije: 3b
- Barvna temperatura: 5000K - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 3B)
- tlci: 98 (tip.), R9: 80 (min.) @ 5700 K
- svetleči tok: Typ . 288 lm @ 5700 K, 85 stopinj
- svetlobna učinkovitost: Typ . 146 lm @ 5700 K, 85 stopinj
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Barva osvetlitve: | Nevtralno bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 5700 K |
| Svetlobna intenzivnost: | 85,8 CD |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 265 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 90 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 700 Ma |
| Vf - napetost naprej: | 2.81 V |
| Ocena moči: | 2 W |
| Dolžina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Višina: | 2,02 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 125 C |
| Serija: | GW CSSRM3.cm |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| 3000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Del # vzdevke: | Q65113A3897 |
Priljubljena oznake: gw cssrm3.cm - m9n4 - a232 - 1 - RL, Kitajska GW CSSRM3.cm-M9N4-A232-1-RL proizvajalci, dobavitelji, tovarna, tovarna, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







