
Gr vjlpl1.f3 - Hshu-r2r3-1
Φv=35.9 ... 45.0 lm (če=350 ma)
Opis
Oslon® Pure 1414 Gr Vjlpl1.f3 Oslon Pure® 1414, ena najboljših gostote lumena, odlična učinkovitost in barvna homogenost. Oslon Pure® 1414 ima celoten barvni spekter in barvno temperaturo od 1800 do 6500K, ki kupcu omogočajo, da izvaja barvno nastavitev in tesno grozdje. Za dosego spektra, ki ga potrebujete, je mogoče uporabiti tudi samostojno in v grozdu.
Prijave
- naprave in orodja
- zabava
- tovarniška avtomatizacija
- Notranja osvetlitev
- Medicinska razsvetljava
- zunanja in industrijska razsvetljava
- projekcija in prikaz
- robotika
Lastnosti
- Paket: Pretvorba nivoja čipa
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- ESD: 2 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 2)
- svetleči tok: Typ . 40 lm @ 25 stopinj
- svetlobna učinkovitost: tip . 39 lm/w
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | Rdeče LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 0505 (1414 metrika) |
| Barva osvetlitve: | Rdeča |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 40 lm |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.93 V |
| Ocena moči: | 1 W |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 1,1 mm x 1,1 mm |
| Oblika objektiva: | Kvadrat |
| Preglednost leč: | Jasno |
| Serija: | Čista 1414 |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Višina: | 0,85 mm |
| Dolžina: | 1,4 mm |
| Svetlobna intenzivnost: | 13.3 CD |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| 1000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Širina: | 1,4 mm |
| Del # vzdevke: | Q65113A7185 |
Priljubljena oznake: gr vjlpl1.f3 - Hshu - r2r3-1, Kitajska Gr Vjlpl1.f3-Hshu-R2R3-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







