
Opis
Lastnosti
• Visoka svetlost hladne bele LED s tipičnim izhodom 2100 lm @ 6 a, 85 stopinj.
• Vertikalni čip prinaša visoko gostoto lumena in majhen kot oddajanje, idealen za maksimiranje intenzivnosti in razdalje snopa pri usmerjeni osvetlitvi.
• Fosfor - na - tehnologija čipov ima visoko barvno enakomernost nad kotom sevanja, kar omogoča vrhunsko svetlobno kakovost za žarke.
• Največji pogonski tok: 6 a
• Barvna temperatura: 5000k, 5700k, 6500k
• Indeks upodabljanja barv: Type . 70, min . 65
• Nizka toplotna odpornost: 0,8 stopinj /w
• ANSI - Združljivi zabojniki kromatičnosti
• Električno izolirana toplotna pot
• 8 kV HBM ESD ocena na ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Luminusove naprave |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 5000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 680 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 70 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 1.5 A |
| VF - Napadalna napetost: | 2.9 V |
| Ocena moči: | 22 W |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Serija: | SST-40 |
| Embalaža: | Kolut |
| Znamka: | Luminusove naprave |
| Vrsta izdelka: | LED - velika moč |
| Količina tovarniškega paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
Priljubljena oznake: SST-40-WS50-F2-G1502, Kitajska SST-40-WS50-F2-G1502 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







