
Opis
Zabavna razsvetljava Luminus Devices so LED rešitve za zabavne in odrske razsvetljave. Ta zabavna razsvetljava odlikuje napredna tehnologija LED za zagotavljanje visoke svetlobne učinkovitosti, ki zagotavlja živahne in dinamične svetlobne učinke. Napredna LED tehnologija izboljšuje vizualno izkušnjo v zabavnih nastavitvah. Tehnologija 4 - In-1 RGB LED pomaga pri oblikovanju ali nadgradnji napeljav z izhodom visoke lumene in odlično zanesljivostjo. LED rešitve za zabavno razsvetljavo so idealne za zapletene osvetlitvene zasnove in bistvene za ustvarjanje potopnih atmosfere v gledališčih, koncertnih dvoranah in prizoriščih prireditev.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Luminusove naprave |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 2020 (5050 metrika) |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 3000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 375 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 95 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 1.5 A |
| VF - Napadalna napetost: | 2.8 V |
| Ocena moči: | 13 W |
| Dolžina: | 5 mm |
| Širina: | 5 mm |
| Višina: | 1,03 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 1,97 mm x 1,97 mm |
| Oblika objektiva: | Kvadrat |
| Preglednost leče: | Voda čista |
| Embalaža: | Kolut |
| Znamka: | Luminusove naprave |
| Vrsta izdelka: | LED - velika moč |
| Količina tovarniškega paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
Priljubljena oznake: SFT - 40 - W30H-F50-D8302, China SFT-40-W30H-F50-D8302, dobavitelji, tovarni
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







