
Opis
LED COB naprave Luminus Generation 4 Sensus ™ so zasnovani tako, da zagotavljajo videz in občutek keramičnih kovinskih halogenidnih luči in tako da ustrezajo človeškemu dojemanju 'čiste - bele' svetlobe. Te LED -ji so posebej usmerjene pod črno lokus telesa (BBL), da dostavijo toplo, čisto belo svetlobo in svetlejše barve. SENSUS LED kabinski niz ima območje korelirane barvne temperature (CCT) 2700K, 3000K, 3500K, z 80CRI in 90CRI standardi. Te LED ponujajo odlično enakomernost optične emisije in barvo nad konsistenco kota, izjemno dolgo - terminsko stabilnost barv in vrhunsko toplotno prevodnost za enakomerno širjenje toplote.
LED matriki Gen 4 Sensus ™ so na voljo v treh standardnih standardih za barvno ujemanje barv (SDCM) in dveh standardih binninga SDCM. Te LED so v velikostih LES, ki segajo od premera 6 mm do 32 mm in so v skladu z ROHS/REACH in UL prepoznani. Običajne aplikacije vključujejo razsvetljavo trgovine, arhitekturno in posebnost, Downights, gostoljubno razsvetljavo, ulično razsvetljavo, razsvetljavo tunelov in osvetlitve/osvetlitve.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Luminusove naprave |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | Cob - čip - na - plošči |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 90 |
| VF - Napadalna napetost: | 34 V |
| Dolžina: | 13,5 mm |
| Širina: | 13,5 mm |
| Višina: | 1,37 mm |
| Serija: | Serija serije SENSUS 4 |
| Embalaža: | Pladenj |
| Znamka: | Luminusove naprave |
| LED velikost: | 15 mm x 15 mm x 1,37 mm |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 300 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
Priljubljena oznake: CXM-9-35-90-36-AA42-F5-3, Kitajska CXM-9-35-90-36-AA42-F5-3 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







