
Opis
Luxeon HL2X je visok - oddajalec moči, zasnovan posebej za zunanje in industrijske aplikacije, kot so ulične luči in visoki zaliv svetilke. Paket je zasnovan tako, da zagotavlja vrhunski izhod, učinkovitost, stabilnost barv in dolgo življenjsko dobo ne glede na uporabo ali okolje. Luxeon HL2X uporablja industrijski standardni paket 3535 s 3-črtastim odtisom. Ta združljivost omogoča učinkovito in enostavnejšo pretvorbo v boljšo uspešno Luxeon HL2X s katere koli druge podobne platforme.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Lumiledi |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 1414 (3535 metrik) |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 6500 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 320 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 70 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 700 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.83 V |
| Ocena moči: | 2 W |
| Dolžina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Višina: | 2,27 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 3,15 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leče: | Voda čista |
| Serija: | Luxeon HL2X |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Lumiledi |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
Priljubljena oznake: L1HX-6570200000000, Kitajska L1HX-6570200000000 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:L130-5780003000W21
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







