
Opis
LED XLAMP® XP-P zagotavljajo prebojne ravni intenzivnosti in optičnega nadzora v znanem odtisu XP. Z do 700 LM, ki je na voljo pri največjem toku iz zelo majhnega LES, XP-P omogoča tesnejše kote žarka in veliko daljše razdalje metanja kot katera koli prejšnja LED Xlamp. XP-P LED so zgrajene tako, da trajajo v ekstremnih aplikacijah, z visokimi omejitvami delovne temperature in odlično odpornostjo na žveplo. XP-P LED so optimizirane za razsvetljave, ki zahtevajo ekstremne ravni intenzivnosti, vključno z avtomobilskimi, profesionalnimi prenosnimi, arhitekturnimi in zabavi.
Lastnosti
• Kromatičnosti, ki so združljivi z ANSI
• Največji pogonski tok: 3000 Ma
• Nizka toplotna odpornost: 2,3 stopinj /w
• široko gledanje kot: 115 stopinj
• Neomejena življenjska doba tal pri manj kot ali enaki 30 ° C/85% RH
• Reflow SELTRALY - JEDEC J -STD -020 C
• Električno nevtralna toplotna pot
• ROHS in dosegljivi
• Ul® prepoznana komponenta (E349212)
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | SMD -2 |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 7000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 360 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - CRI: | 65 |
| Ogled kot: | 115 deg |
| Če - naprej tok: | 1 A |
| VF - napetost naprej: | 3.58 V |
| Ocena moči: | 3.5 W |
| Dolžina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Višina: | 0. 75 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 3,45 mm x 3,45 mm |
| Oblika objektiva: | Kvadrat |
| Preglednost leče: | Voda čista |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| Konfiguracija: | Samski |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
Priljubljena oznake: XPPAWT-H 0-0000-0000 U50DT, Kitajska XPPAWT-H 0-0000-0000 U50DT Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







