
XPEBWT - l1-0000-00EE1
Bele LED bele 6500 K 70-CRI, xlamp xpebwt
Opis
Xlamp® XP - E2 LED LED zagotavlja izhod lumena, podoben LED XLAMP XP - G, vendar v manjšem optičnem viru XP - E2 LED. Skupaj z višjo največjo oceno toka kot XP - E2 in poenostavljeno barvno binning je LED LED XLamp XP -E2 v celoti optimiziran za širok razpon glavnih prenosnih razsvetljave.
Lastnosti
• Na voljo v hladnem belem
• Binned pri 25 stopinjah
• Največji pogonski tok: 1,5 a
• Nizka toplotna odpornost: 5,8 stopinj /w
• široko gledanje kot: 125 stopinj
• Neomejeno življenjsko dobo v manj kot ali enako 30 stopinj /85% RH
• Reflow Sprolica - Jedec J -} STD -020C združljiv
• Električno nevtralna toplotna pot
• ROHS skladen
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 6500 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 114 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 70 |
| Ogled kot: | 110 stopinj |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.93 V |
| Ocena moči: | 1 W |
| Dolžina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Višina: | 2,26 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 3,06 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leče: | Voda čista |
| Serija: | Xpebwt |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| Konfiguracija: | Samski |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Teža enote: | 0,003527 oz |
Priljubljena oznake: XPEBWT - l1 -} 0000-00EE1, Kitajska XPEBWT-L1-0000-00EE1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







