
Opis
LED XLAMP® XHP50.2 je naslednja generacija ekstremnih LED moči, ki zagotavlja najnižje stroške sistema z najboljšo gostoto lumena, zanesljivostjo in barvno doslednostjo. Zgrajena na najnovejši tehnologiji LED LED Cree LED -, LED XHP50.2 izboljša gostoto lumena, značilnosti napetosti, zanesljivost in optično delovanje LED XHP50 v istem 5,0 mm x 5,0 mm odtisa. Nova LED XHP50.2 omogoča enostavno nadgradnjo padca za doseganje višjega sistema LPW za proizvajalce razsvetljave z obstoječimi modeli XHP50, kar odpravi stroške prenove. Njegova neprimerljiva gostota lumena in daljša življenjska doba pri višjih obratovalnih temperaturah omogočajo tudi nove in inovativne osvetlitvene zasnove z nižjimi stroški sistema.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Barva osvetlitve: | Nevtralno bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 4000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 1120 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 70 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 700 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 12 V |
| Ocena moči: | 8.4 W |
| Dolžina: | 5 mm |
| Širina: | 5 mm |
| Višina: | 3,5 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 5 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leče: | Razpršeno |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Teža enote: | 0,025230 oz |
Priljubljena oznake: XHP50B-0000-0D0BJ40E5, Kitajska XHP50B-0000-0000-0D0BJ40E5 proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







