
Opis
LED matrika XLamp® CXB1507 je član druge generacije družine CXA, ki zagotavlja do 30% večjo učinkovitost in do 20% večje lumne kot prva generacija v istem LES. Led LED nizi CXA druge generacije so združljivi s prvo generacijo, kar zagotavlja kapljico - pri nadgradnji uspešnosti na obstoječe zasnove LED CXA za skrajšanje oblikovalskega cikla svetilke in izboljšanje časa na trg. Available in 2‑step, 3‑step and 5‑step EasyWhite® bins and 2‑step and 3‑step Premium Color bins, the CXB1507 LED delivers high lumen output and high efficacy in a single, easy-to-use package that eliminates the need for reflow soldering, enabling lighting manufacturers to rapidly address small form factor lighting prijave. Vodnik za oblikovanje družine CX družine ponuja osnovne informacije o zahtevah za uspešno uporabo LED matrike CXB1507 v modelih luminaire.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | LED -LEDE COB |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | Cob - čip - na - plošči |
| Barva osvetlitve: | Nevtralno bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 4000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 900 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 115 deg |
| Če - naprej Current: | 200 mA |
| VF - Napadalna napetost: | 36 V |
| Ocena moči: | 7.2 W |
| Dolžina: | 15,85 mm |
| Širina: | 15,85 mm |
| Višina: | 1,7 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije objektiva: | 8,9 mm |
| Oblika objektiva: | Okroglo ravno |
| Preglednost leč: | Jasno |
| Serija: | CXB1507 |
| Embalaža: | Pladenj |
| Znamka: | Cree LED |
| LED velikost: | 15,85 mm x 15,85 mm x 1,7 mm |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Teža enote: | 0,119170 oz |
Priljubljena oznake: CXB1507-0000-000N0HH240G, Kitajska CXB1507-0000-000N0HH240G Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







