
Opis
LED matrika XLamp® CXA1507 širi družino Cree LED -jev z večkratnimi matrikami na manjši platformi, ki jih je treba uporabiti. Z zanesljivostjo osvetlitve Xlamp LED, majhna, enakomerna površina CXA1507 omogoča tako usmerjene kot nesmerne razsvetljave, vključno z zasnovo luminare in svetilke. Na voljo v dvostopenjski, 3 -stopenjski in 4 -stopenjski barvni konsistenci in z 9 -mm optičnim virom, CXA1507 prinaša nove ravni toka in učinkovitosti na ta faktor. Vodnik za oblikovanje družine CX ponuja osnovne informacije o zahtevah za uspešno uporabo LED CXA1507 v modelih svetilk.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | LED -LEDE COB |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | Cob - čip - na - plošči |
| Barva osvetlitve: | Nevtralno bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 3500 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 635 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 93 |
| Ogled kot: | 115 deg |
| Če - naprej Current: | 200 mA |
| VF - Napadalna napetost: | 36 V |
| Ocena moči: | 14.8 W |
| Dolžina: | 15,85 mm |
| Širina: | 15,85 mm |
| Višina: | 1,7 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije objektiva: | 8,9 mm |
| Oblika objektiva: | Okroglo ravno |
| Preglednost leč: | Jasno |
| Serija: | CXA1507 |
| Embalaža: | Pladenj |
| Znamka: | Cree LED |
| LED velikost: | 15,85 mm x 15,85 mm x 1,7 mm |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
Priljubljena oznake: CXA1507-0000-000N0YE435G, CXA1507-0000-000N0YE435G Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:Xpebgr - l1-0000-00a01
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







