
Gw jdsts2.cm - H1H4-XX56-1-2
Φv=28.5 ... 34.5 lm, 3500 K (če=65 ma)
Opis
Duris® E 5 GW JDSTS2.cm (Gen 2)
Predstavitev nove generacije - 2 Duris® E 5, ki združuje večjo učinkovitost in večji tok v kompaktnem industrijsko združljivem obrazcu (5,6 mm x 3,0 mm). Popolnoma združljivo z našo napravo Generation-1 za lažjo zamenjavo in nadgradnjo. Popolnoma primerno za različne homogene osvetlitvene aplikacije, kot so cevi in druge notranje aplikacije, kot so prireditve in vdolbine v pisarni.
Prijave
- Notranja osvetlitev
Lastnosti
- Paket: paket belega SMT, barvna razpršena silikonska smola
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Barvna temperatura: 2700K - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- ESD: 5 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- svetlobni tok: Typ . 30 lm @ 4000K
- svetlobna učinkovitost: Typ . 171 lm/w @ 4000K

|
Tip |
Barvna temperatura |
Luminous tok 1, če=65 ma φv |
|
Gw jdsts2.cm - GVH2-A838-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - GVH2-XX58-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - GWH3-A737-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - gwh3-xx57-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - H1H4-A636-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - H1H4-XX56-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - H1H4-A535-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - H1H4-XX55-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - H2H5-A333-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - H2H5-XX53-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - H2H5-A232-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - H2H5-XX52-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - H2H5-A131-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - H2H5-XX51-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Paket / primer: | 5630 |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 3500 K |
| Svetlobna intenzivnost: | 9.38 CD |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 27.8 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 90 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 65 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.75 V |
| Ocena moči: | 180 MW |
| Dolžina: | 5,6 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Višina: | 0,6 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Serija: | Gw jdsts2.cm |
| Embalaža: | Kolut |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| 10000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | LED diode visoke moči |
| Del # vzdevke: | Q65112A8971 |
Priljubljena oznake: gw jdsts2.cm - H1H4 - xx56-1-2, China GW JDSTS2.cm-H1H4-XX56-1-2 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







