
Gw cs8pm1.em - lrlt - xx56-1
Φv=130 ... 164 lm, 3500 K (če=350 ma)
Opis
OSlon® SSL 80 GW CS8PM1.EM ZAVAROVANJE. Nižja toplotna odpornost. Podaljšani razpon vožnjih pogojev. Ta LED za novo generacijo družine Oslon SSL ponuja premišljen vzorec sevanja, zaradi česar je idealna izbira za aplikacije za razsvetljavo na spor.
Prijave
- zabava
- Notranja osvetlitev
- zunanja in industrijska razsvetljava
Lastnosti
- Paket: SMT keramični paket s silikonskim lečo
- Typ. Sevanje: 80 stopinj
- Barvna temperatura: 2500K - 5000 k
- cri: 80 (min.), 82 (tip.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 3B)
- svetlobni tok: Typ . 134 lm @ 3000 K, 85 stopinj
- svetlobna učinkovitost: tip . 134 lm/w @ 3000 K, 85 stopinj
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 3500 K |
| Svetlobna intenzivnost: | 61.3 CD |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 117 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 80 stopinj |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| Vf - napetost naprej: | 2.85 V |
| Ocena moči: | 1 W |
| Dolžina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Višina: | 2,21 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 125 C |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 2,648 mm x 1,6 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leč: | Jasno |
| Serija: | GW CS8PM1.EM |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Značilnosti: | ESD: 8 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 3B), večje zmogljivosti, nižja toplotna odpornost |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| 600 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Del # vzdevke: | Gw cs8pm1.em - lslu - xx55-1-350-r18 Q65113A5705 |
Priljubljena oznake: gw cs8pm1.em - lrlt - xx56 - 1, China GW CS8PM1.Em - lrlt-xx56-1 proizvajalci, dobavitelji, tovarna, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







