
GH QSSPA1.24-4T2U-1-1
Φe=400 ... 560 mw (če=350 ma)
Opis
OSCONIQ® P 3030 GH QSSPA1.24 OSCONIQ P 3030 barv družine LED prihaja z znano vrhunsko robustnostjo, visoko zanesljivostjo, dolgo življenjsko dobo, nizko toplotno odpornostjo. Kompakten in preizkušen paket 3 mm x 3 mm in ustanovljen odtis. Odlično reševanje aplikacij, ki zahtevajo visoko učinkovitost in dolgo življenjsko dobo.
Prijave
- Kmetijstvo in vrtnarstvo
- zabava
- Notranja osvetlitev
- zunanja in industrijska razsvetljava
Lastnosti
- Paket: SMD epoksi paket
- Typ. Sevanje: 120 stopinj
- ESD: 8 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 3B)
- sevalni tok: Typ . 440 mw
- sevalna učinkovitost: Typ . 59 %
{{0 {
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| ROHS: | |
| Izdelek: | Rdeče LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 1212 (3030 metrika) |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 640 nm |
| Barva osvetlitve: | Rdeča |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 31.6 LM |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.1 V |
| Ocena moči: | 740 MW |
| Barva objektiva: | Jasno |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leč: | Jasno |
| Serija: | GH QSSPA1.24 |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Konfiguracija: | Samski |
| Višina: | 1,73 mm |
| Dolžina: | 3 mm |
| Svetlobna intenzivnost: | 9.13 CD |
| Največja delovna temperatura: | + 125 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| 900 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Osconiq |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 130 stopinj |
| Širina: | 3 mm |
| Del # vzdevke: | Q65112A8267 |
| Teža enote: | 0,000847 oz |
Priljubljena oznake: GH QSSPA1.24-4T2U-1-1, China GH QSSPA1.24-4T2U-1-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







