
Opis
Krog Luxeon Cob - visoka gostota se osredotoča na doseganje najvišje moči sveč v središču (CBCP). S poudarkom na 6, 9 in 11 mm svetlobnih površinah lahko pokrijemo območje toka do 8000 lumnov. Z uporabo mehanskih dimenzij našega jedra v Luksoon COB bo koristila tudi visoka gostota, ki bo izkoristila obstoječega ekosistema imetnikov, optike in gonilnikov.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Lumiledi |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | LED -LEDE COB |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | Cob - čip - na - plošči |
| Barva osvetlitve: | Nevtralno bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 4000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 2731 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 115 deg |
| Če - naprej Current: | 700 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 37 V |
| Ocena moči: | 25.9 W |
| Dolžina: | 19 mm |
| Širina: | 16 mm |
| Višina: | 1,5 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 105 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije objektiva: | 9 mm |
| Oblika objektiva: | Okroglo ravno |
| Preglednost leč: | Razpršeno |
| Serija: | Core Luxeon Cob |
| Embalaža: | Cev |
| Znamka: | Lumiledi |
| LED velikost: | 16 mm x 19 mm x 1,5 mm |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | FreshFocus |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Teža enote: | 0,004115 oz |
Priljubljena oznake: L2C5-40901204E0900, Kitajska L2C5-40901204E0900 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:L2C4-3080-M02E0900
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







