
XPLBWT-00-0000-000BV50E3
Bele LED bele 5000 K 70-CRI, xlamp xplbwt
Opis
XLAMP® XP - L2 LED je najvišje uspešen visoko - gostujoči LED. Uporaba ključnih elementov platforme Cree LED tehnologijo SC5 Technology®, High - Power XP - L2 LED izboljša gostoto lumena, značilnosti napetosti in zanesljivost XP - L LED v enakem 3,45 mm x 3,45 mm. Ta najboljša - v - Učinkovitost razreda omogoča proizvajalcem razsvetljave, da dostavijo različne rešitve z nižjimi stroški sistema za aplikacije, kot so cesta, zunanja površina, točka in visoka - razsvetljava.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 5000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 460 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 70 |
| Ogled kot: | 125 stopinj |
| Če - naprej Current: | 1.05 A |
| VF - Napadalna napetost: | 2.82 V |
| Ocena moči: | 3 W |
| Dolžina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Višina: | 2,68 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije leč: | 3,45 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leče: | Jasno |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
Priljubljena oznake: xplbwt-00-0000-000bv50e3, Kitajska XPLBWT-0000-0000-000BV50E3 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:CXB1512-0000-000N0HN250G
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







