
C503b - ras - ca0b0aa1
Enobarvne LED -LED Rdeče krog
Opis
Okrogle LED ponujajo vrhunsko svetlobno proizvodnjo za odlično berljivost na sončni svetlobi in zanesljive zmogljivosti. Zagotavljajo izjemno stabilno svetlobno proizvodnjo v daljšem časovnem obdobju. Te svetilke so narejene z naprednim optičnim - epoksidnim epoksidom, ki ponuja vrhunsko highTemperature in visoko - vlaga - upornost v zunanjem signalu in znakov.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| Omejitve pošiljanja: |
Mouser trenutno ne prodaja tega izdelka v vaši regiji. |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Rdeče LED |
| Slog pritrditve: | Skozi luknjo |
| Paket / primer: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 624 nm |
| Barva osvetlitve: | Rdeča |
| Če - naprej Current: | 20 mA |
| VF - Napadalna napetost: | 2.1 V |
| Ocena moči: | 130 MW |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije objektiva: | 5 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leč: | Jasno |
| Serija: | C503B - ras |
| Embalaža: | V glavnem mestu |
| Znamka: | Cree LED |
| Višina: | 8,8 mm |
| LED velikost: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Dolžina: | 5,8 mm |
| Svetlobna intenzivnost: | 1200 mcd |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 15 stopinj |
| VR - Povratna napetost: | 5 V |
| Širina: | 5 mm |
Priljubljena oznake: C503b - ras - Ca0b0aa1, Kitajska C503b - ras - proizvajalci Ca0b0a1, dobavitelji, tovarni
Naslednji:CXA1304-0000-000C0Y9435G
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







